Створюємо ліси разом

Адміністрація ДП “Дрогобицьке лісове господарство” вдячні за прийняту участь Трускавецькій міській раді у Акції “Створюємо ліси разом”, яка відбулась у Раневицькому лісництві.
Садити дерева завжди радісна та натхненна подія. Кожна людина мріє і сподівається, що посаджена в землю гілочка прийметься і з неї виросте здорове дерево, яке тішитиме нас красою чи плодами.
А ще краще садити дерева під наглядом професіоналів, людей, які доглядають ліс і добре знають всі тонкощі процесу. Трускавчани, керівники міста, депутати міської ради Трускавця, на запрошення Олега Левчука нового керівника Державного підприємства «Дрогобицький лісгосп», приєднались до всесвітньої акції «Озеленення планети”, разом із працівниками державної лісової охорони.


Разом з лісівниками, на попередньо підготовленій ділянці, де раніше росли дуби та інші дерева, які не належали до високоякісної деревини, учасники акції висадили близько 4500 молодих дубів. Висадка відповідала плану затвердженому на лісокультурній раді Львівського управління, де було визначено створення діброви в цій частині лісу

 

Запрошуємо усіх приєднатись до важливої справи на благо громади, на користь країни та всієї планети.

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх