Про підприємство

 

Державне підприємство “Дрогобицьке лісове господарство” Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розташоване в південно-західній частині Львівської області на території Дрогобицького і Стрийського адміністративних районів та м.Дрогобича.

Згідно лісорослинного районування територія лісгоспу віднесена до центральної широколистяної зони, центральноевропейської провінції Східно-Карпатської підпровінції буково-ялицевих лісів (Східницьке,Бориславське, Нагуевицьке, і частина Доброгостівського лісництва) і району дубових лісів (всі інші лісництва).

Клімат району розташування лісгоспу перехідний від помірно-теплого західноевропейського до континентально-східноевропейського.

В цілому клімат району розташування лісгоспу сприятливий для росту таких деревних х чагарникових порід : ялиці, модрини, ялини, дуба, бука, явора, яснена, граба, ліщини, бузини та інших порід.

На даний час лісгоспом заготовляється 68000 м3 ліквідної деревини, в тому числі ділової — 35000 м3, із загального обсягу заготовленої ліквідної деревини хвойної породи складають 36,5 тис. м3 твердолистяні породи — 28,3 тис.м3, мягколистяні породи — 3,2 тис.м3.

Основні сортименти, які заготовляються в лісгоспі : пиловник — 70%, фанерний кряж — 5%, будівельний ліс — 25%.

Господарська діяльність лісгоспу спрямована на поступове розширення використання і відновлення лісових ресурсів, підвищення якісного складу і продуктивності лісів, а також посилення водорегулюючих, ґрунтозахисних і рекреаційних функцій.
Показники виробничої діяльності вказують на високу інтенсивність ведення лісового господарства, технічне і транспортне забезпечення достатнє для виконання запроектованих заходів, середній обсяг лісокористування з 1 га. Вкритих лісовою рослинністю земель становить 2,8 м3.

Річний обсяг лісокористування — всього 77,2 тис. м3., в т.ч. від головного користування — 37,7 тис.м3.

Річний обсяг з лісовідновлення:
– створення лісових культур — 125 га.
– сприяння природньому поновленню — 57 га.

Наявні в лісовому фонді сільськогосподарські угіддя використовуються для потреб мисливського господарства, службових наділів лісової охорони та наділів робітників і службовців лісгоспу.

З побічних лісових користувань мають місце : збір грибів, ягід, лікарської сировини, які проводяться місцевим населенням для власних потреб і на продаж.

Мисливська фауна в лісах лісгоспу представлена такими основними видами : олень благородний, козуля, кабан, вовк, лисиця, заєць, борсук.

Крім задоволення потреб народного господарства в деревній і продукції побічних лісових користувань, лісові насадження мають важливе природоохоронне і рекреаційне значення.

Станом на 01.07.2010 року на підприємстві працює 320 штатних працівників.

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх