Об”єкти ПЗ фонду

Ландшафтний заказник місцевого значення “Бориславський”

Розташований у Дрогобицькому районі Львівської області, на південь від міста Борислава. Площа заказника 2048,8 га. Створений у 1984 році відповідно до рішення виконкому Львівської обласної Ради народних депутатів № 495 від 09.10.1984 року. Перебуває у віданні ДП «Дрогобицький лісгосп». Статус надано з метою збереження, відновлення і відтворення цінних букових та ялицевих лісів природного походження, що мають виняткове значення для підтримання загально-екологічного балансу регіону. Розташований у межах Українських Карпат (фізико-географічний район Верхньодністровські Бескиди).

Комплексна пам’ятка природи місцевого значення “Стежка Івана Франка “

Сте́жка Іва́на Франка́ — комплексна пам’ятка природи місцевого значення в Україні. Розташована в межах Дрогобицького району Львівської області, в селі Нагуєвичі. Площа 15 га. Статус надано згідно з рішенням Львівської облради від 9.10.1984 року, № 495. Перебуває у віданні ДП «Дрогобицький лісгосп». Статус надано з метою збереження лісопаркової ділянки з меморіальним комплексом — музеєм, стежкою і дубом І. Франка.

Ботанічна пам”ятка природи “Два вікові дуби”

Два вікові́ дуби́ — ботанічна пам’ятка природи місцевого значення в Україні. Розташована неподалік від північної околиці міста Трускавець Львівської області, при автошляху Т 1402 Трускавець — Львів. Площа 0,02 га. Статус надано згідно з рішенням Львівської облради від 2.10.1970 року № 634. Перебуває у віданні ДП «Дрогобицький лісгосп» (Трускавецьке лісництво). Статус надано з метою збереження двох вікових дубів черешчатих.

Гідрологічна пам’ятка місцевого значення “Два джерела мінеральноі води”

Два джерела́ мінера́льної води́ — гідрологічна пам’ятка природи місцевого значення в Україні. Розташована в межах Дрогобицького району Львівської області, на околиці смт Східниця. Площа 0,2 га. Статус надано згідно з рішенням Львівської облради від 2.10.1970 року, № 634. Перебуває у віданні ДП «Дрогобицький лісгосп», Попелівське лісництво, кв. 7 (13), кв. 5 (7). Статус надано з метою збереження джерела мінеральної води типу «Нафтуся».

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх