Охорона праці

Інформація про стан охорони праці в
ДП «Дрогобицьке лісове господарство».

На підприємстві «Дрогобицький л/г» 2018 року проводиться певна робота щодо створення працівникам безпечних і здорових умов праці, підвищення рівня культури виробництва та санітарно-побутового обслуговування.
За 12 місяці 2018 року підприємством витрачено на заходи з охорони праці 524345 грн., що становить 2.2% від фонду оплати праці за 12 місяці 2017 року та 2837 гривні на одного працюючого.
Обладнано на підприємстві 6 кабінетів та 9 кутків з охорони праці. Підтримуються в належному стані обігрівальні будиночки в кількості -8 одиниць. Регулярно проводиться навчання і перевірка знань з охорони праці посадових осіб підпорядкованих підприємству в «Укрцентркадриліс». Щорічно, на початку року проводиться обстеження устаткування і механізми, які потрібно відремонтувати відремонтовуються.
Працівників підприємства забезпечено спецодягом: костюмами бавовняними на 100%, костюмами утепленими зимовими на 100%; спецвзуттям: чоботами кирзовими на 100% та захисними касками на 100%.
Щорічно у квітні місяці на підприємстві «Дрогобицький л/г» проводиться «Місячник охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці». У 2018 році за результатами оглядів – конкурсів з охорони праці та культури виробництва премійовано кращі колективи структурних підрозділів – переможців конкурсу та окремих працівників у номінаціях «Кращий за професією», «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця», на суму 5500 грн. Кращим підрозділом з охорони праці визнано Нагуєвицьке лісництво. З метою пропаганди безпечних методів праці, регулярно проводиться семінар-наради щодо нагальних питань охорони та безпеки праці, в березні місяці 2018 року відбулась позачергова атестація інженерно-технічних працівників з питань охорони праці за участю експерта Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Погоджені списки працівників в управлінні Держпраці у Львівській області для проходження робітниками медичних оглядів.
Кожного місяця проводиться перевірка стану охорони праці про, що свідчать написання приписів 59 шт., виявлені порушення ліквідовуються одразу після виявлення, складено актів оперативного контролю 59 шт.
Пріоритетним напрямком діяльності підприємства у 2018 році є виконання пунктів галузевої Системи управління охороною праці та ризиками на робочому місці (СУОПР) з урахуванням вимог міжнародних стандартів і сучасних вимог до промислової безпеки; ризик-аудиту стану безпеки праці на робочих місцях; виконання Заходів Галузевої соціальної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки.
Вик. Кравецький В.В

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх