З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!!!

Щорічно, у третю неділю вересня, в Україні святкують День працівника лісу – професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості. День працівника лісу – особливе свято, оскільки, попри свій професійний характер, воно стосується всіх нас. Виростити і доглянути ліс, вкласти в цю справу колосальні зусилля, навики та вміння, які, почасти, передаються лісівниками з покоління в покоління, а також щоденна наполеглива та завзята праця – основа лісового господарства, проте важливе значення також має бережне та шанобливе ставлення до лісу всіх нас, адже, як відомо, один безвідповідальний вчинок відвідувачів лісу може перекреслити працю лісівника за десятки чи навіть сотні років. Турбота про ліс – спільна справа як працівників лісової галузі, так і місцевих громад ; справа, яка завжди повернеться нам сторицею у вигляді різноманіття лісових багатств, що природа даруватиме нам та нашим майбутнім поколінням.

18 вересня у ДП «Дрогобицьке лісове господарство  » відбулись урочисті заходи з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу. У заході взяли участь представники Дрогобицької РДА,  адміністрація лісгоспу, керівники та працівники структурних підрозділів Дрогобицького  лісгоспу.

Згідно наказу  Держагентства лісових ресурсів  України  оголошено подяку помічнику лісничого Летнянського лісництва Рафальонту Андрію Андрійовичу. Також  згідно наказу Львівського ОУЛМГ Почесною грамотою нагороджено заступника начальника лісозаводу- технолога Галишина Володимира Мироновича та майстра лісу Попелівського лісництва Пріцака Степана Дмитровича.

Грамотою  від керівництва  районної ради нагороджений начальник відділу лісового господарства Лопушанський  Роман Іванович.

Грамотами від підприємства були відзначені кращі працівники та структурні підрозділи, зокрема Доброгостівське, Трускавецьке, Попелівське, Нагуєвицьке, Лішнянське лісництва.

Не забуло підприємство і про своїх ветеранів, відзначивши їх грамотами та грошовими винагородами.

Записи створено 468

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх