Державне підприємство “Дрогобицьке лісове господарство” Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства розташоване в південно-західній частині Львівської області на території Дрогобицького і Стрийського адміністративних районів та м.Дрогобича.
Згідно лісорослинного районування територія лісгоспу віднесена до центральної широколистяної зони, центральноевропейської провінції Східно-Карпатської підпровінції буково-ялицевих лісів (Східницьке,Бориславське, Нагуевицьке, і частина Доброгостівського лісництва) і району дубових лісів (всі інші лісництва).
Клімат району розташування лісгоспу перехідний від помірно-теплого західноевропейського до континентально-східноевропейського.
В цілому клімат району розташування лісгоспу сприятливий для росту таких деревних х чагарникових порід : ялиці, модрини, ялини, дуба, бука, явора, яснена, граба, ліщини, бузини та інших порід.
На даний час лісгоспом заготовляється 85000 м3 ліквідної деревини, в тому числі ділової — 35000 м3
Основні сортименти, які заготовляються в лісгоспі : пиловник — 70%, фанерний кряж — 5%, будівельний ліс — 25%.
Господарська діяльність лісгоспу спрямована на поступове розширення використання і відновлення лісових ресурсів, підвищення якісного складу і продуктивності лісів, а також посилення водорегулюючих, ґрунтозахисних і рекреаційних функцій.
Показники виробничої діяльності вказують на високу інтенсивність ведення лісового господарства, технічне і транспортне забезпечення достатнє для виконання запроектованих заходів, середній обсяг лісокористування з 1 га. Вкритих лісовою рослинністю земель становить 2,8 м3.
Річний обсяг лісокористування — всього 85,0, тис. м3., в т.ч. від головного користування — 39,770 тис.м3.
Річний обсяг з лісовідновлення:
– створення лісових культур — 125 га.
– сприяння природньому поновленню — 57 га.
Наявні в лісовому фонді сільськогосподарські угіддя використовуються для потреб мисливського господарства, службових наділів лісової охорони та наділів робітників і службовців лісгоспу.
З побічних лісових користувань мають місце : збір грибів, ягід, лікарської сировини, які проводяться місцевим населенням для власних потреб і на продаж.
Мисливська фауна в лісах лісгоспу представлена такими основними видами : олень благородний, козуля, кабан, вовк, лисиця, заєць, борсук.
Крім задоволення потреб народного господарства в деревній і продукції побічних лісових користувань, лісові насадження мають важливе природоохоронне і рекреаційне значення.
Станом на 01.09.2021 року на підприємстві працює 87 штатних працівників.