Відбулась нарада лісівників з правоохоронними органами.

24 жовтня 2019 року в приміщенні ДП «Дрогобицький лісгосп» відбулася спільна нарада працівників лісової охорони та працівників правоохоронних органів. Метою зібрання було опрацювання питання посилення заходів контролю за використанням та охороною лісів з метою протидії незаконним рубкам деревини.

На нараді були присутні директор лісгоспу Матяшовський В.М., перший заступник директора, головний лісничий Кінаш В.В., керівник Дрогобицької місцевої прокуратури Малахівський Ю.В.,  начальник Дрогобицького відділення поліції ГУМВС Білас А.І.,   та вся лісова охорона підприємства.

За результатами наради прийнято рішення про налагодження цілодобового зв’язку та постійної співпраці з дільничими інспекторами поліції, прокуратурою та лісовою охороною.


З боку лісової охорони дано доручення своєчасного та термінового інформування правоохоронних органів у випадку виявлення лісопорушень та крадіжок лісу. Учасники наради вирішили і в подальшому проводити такі зустрічі з метою посилення охорони лісових масивів та притягнення до відповідальності осіб які порушують лісове законодавство.

Прес-служба ДП “Дрогобицький лісгосп”

Записи створено 467

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх