Проведено навчання по охороні праці

нарада 2

21 березня 2018 року у ДП «Дрогобицький лісгосп» відбулися навчання з техніки безпеки та охорони праці для всієї лісової охорони підприємства, та робітників які працюють на лісозаготівлях, за участі страхового експерта з охорони праці Дрогобицького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області В.В.Гутиряк,  директора підприємства Матяшовського В.М., головного лісничого Кінаш В.В.,  та головного спеціаліста з охорони праці ДП «Дрогобицький лісгосп» В.В.Кравецький. Детально випадки виробничого травматизму та соціальну захищеність працівників в таких ситуаціях прокоментував В.В.Гутиряк , навів конкретні приклади та пояснив як реагувати та вести себе в тій чи іншій ситуації. Про особливості дотримання законодавства, правил, інструкцій з охорони праці на виробництві, зокрема в лісовій галузі зупинився. Також детально виклав і чітко пояснив дотримання вимог при лісосічних роботах, при навантаженні і перевезенні лісопродукції, а також перевезення працівників до місця виконання робіт. Окремо було наголошено на правилах охорони праці при гасінні лісових пожеж. Також наголосив фахівець на тому, що відповідно до Конституції України «здоров’я, життя людини є найвищою цінністю». А тому, від якісного проведення інструктажів, навчання, правильного організаційно-технічного процесу, дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, вміння надавати першу медичну допомогу, залежить життя та здоров’я працівників.

нарада1

Також було проведено засідання членів первинної організації Товариства лісівників України Державного підприємства «Дрогобицьке лісове господарство» на якій було обрано головою товариства головного лісничого підприємства Кінаша Василя Васильовича

День пройшов в діловій обстановці, інформація, яка була викладена ,безумовно буде корисною для всіх учасників навчань та буде настановою в подальшій роботі, без травматизму, з користю для підприємства та лісу.

Прес-служба ДП «Дрогобицький  лісгосп»

 

Записи створено 468

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх