Підсумки ялинкової кампанії 2016-2017 року по ДП «Дрогобицьке лісове господарство»

 

anywalls.com-19580

Завершилася ялинкова  кампанія на Дрогобиччині. Лісівники ДП «Дрогобицького лісового господарства» підвели підсумки своєї передноворічної роботи.

Протягом ялинкової кампанії 2016-2017 років підприємством  реалізовано 23 шт. новорічних ялинок при плані 150  штук.

Заготівля новорічних ялинок проводилась на площах рубок пов’язаних з веденням лісового господарства, плантаціях, а також при розчистці трас ліній електропередач, зв’язку, газопроводів, нафтопродуктопроводів.

Реалізація новорічних ялинок в здійснювалась із спеціальними бірками, які містять інформацію пропоходження новорічних ялинок.

На виконання спільного наказу Львівського ОУЛМГ, Держекоінспекції у Львівській області та ГУ Національної поліції у Львівській області від 24 листопада 2016 року № 64 “Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період” проведено ряд заходів з недопущення незаконної заготівлі та торгівлі новорічними ялинками.

Було створено мобільні бригади з перевірки законності заготівлі та реалізації новорічних ялинок в лісах .

Вжиті протягом ялинкової кампанії заходи дали певні результати. В ході проведених рейдів до адміністративної відповідальності притягнуто 6 лісопорушників, на яких накладено штрафні санкції понад 2131грн.02 коп.

Загалом ялинкова кампанія на Дрогобиччині пройшла організовано. Вжитими заходами вдалось запобігти фактам масового незаконного вирубування новорічних ялинок та забезпечити наших мешканців новорічними красунями, і тим самим принести їм радість свята та хороший настрій в новому 2017 році.

Записи створено 467

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх