Ліс садити- не палити!

З метою посилення охорони лісів від пожеж в ДП «Дрогобицький лісгосп» проводяться профілактичні та попереджувальні заходи.

Для приведення до повної готовності підрозділів підприємства з числа штатних працівників Державної лісової охорони (ДЛО) створені добровільні пожежні дружини, які пройшли атестацію та страхування. Проведені інструктажі з працівниками підприємства, згідно програми підготовки. По підрозділах проведений огляд всіх засобів пожежогасіння та інших ресурсів, які використовуються для охорони лісів від пожеж.

В лісових масивах підприємства проведено влаштування мінералізованих смуг протяжністю 18 км та доглядів за мінералізованими смугами, протяжністю 36 км.

,перекрито 16  позапланових доріг для в’їзду в ліс транспортних засобів, виставлено 12 одиниць наглядної агітації в лісових масивах. Однак, незважаючи на заходи, що вживаються з метою посилення пожежної безпеки, стан протипожежного захисту лісів потребує повсякденної уваги.

Не останнє місце в цьому займає людський фактор.

Основними методами впливу на свідомість людей і попередження виникнення пожеж є проведення серед населення, в школах масово-роз’яснюючої роботи по правилах поведінки в лісі. Так, станом на 01 квітня  проведено  розповсюдження агітаційних листівок загальною кількістю 1000шт лекцій на природоохоронну тематику.

На сьогоднішній день працівниками підприємства посилюється співпраця з місцевими органами влади – сільрадами, пожежними частинами, органами поліції.

Записи створено 469

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх