Ліс – наше багатство. Бережіть ліс від пожеж!

 

Шановні мешканці та гості Дрогобицького району!

“Ліс – наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!” – це гасло відоме всім з дитинства. Але рік у рік із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників лісової охорони і ДСНС в такий період особливо напружений час.
Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Але жителі нашого району часто не усвідомлюють значення лісів для здоров’я. Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.
Зупинити лісову пожежу важко, а деколи неможливо навіть за наявності спеціальної техніки. Тому заходи з попередження лісових пожеж – протипожежна агітація , заборона відвідування лісових угідь населенням в засушливу погоду – є оперативним інструментом лісової охорони у боротьбі з лісовими пожежами.

Для того, щоб попередити пожежу в лісі, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки:
– у пожежнонебезпечний сезон не запалюйте багаття у хвойних молодняках, на ділянках ушкодженого лісу, у місцях з підсохлою травою, а також під кронами дерев;
– не кидайте незагашені цигарки та сірники, не дозволяйте дітям гратися з вогнем;
– перед відходом з лісу багаття повинно бути ретельно засипане землею або залите водою до повного припинення тління;
– не залишайте в лісі скляний посуд: під променями сонця звичайна пляшка може перетворитися на своєрідну лінзу і спричинити займання;
– не засмічуйте ліс побутовими відходами, не влаштовуйте в них смітника.
Пам’ятайте:
непогашені багаття, сірники, недопалки – головні вороги лісу!
погано загашене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.
Також просимо у випадках винекнення лісових пожеж терміново інформувати держлісгосп, пожежну охорону чи найблище лісництво за такими телефонами і надавати посильну допомогу в їх гасінні.
Порушники правил пожежної безпеки будуть притягуватись до адміністративної відповідальності, а якщо пожежа завдала значних збитків, то і до кримінальної.
Саме тому державна лісова охорона ДП «Дрогобицьке лісове господарство» звертається до вас – будьте уважними та обережними з вогнем! Біди не буде, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у лісах.
Інженер охорони та захисту лісу
ДП «Дрогобицьке лісове господарство» А.П

Записи створено 447

Схожі записи

ПРАЙСИ НА ДЕКОРАТИВНИЙ САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ ПО ДП “ДРОГОБИЦЬКИЙ ЛІСГОСП” ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       ПРАЙСИ НА ДЕКОРАТИВНИЙ САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ ПО ДП “ДРОГОБИЦЬКИЙ ЛІСГОСП” ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      НА  2019 Рі                                                                                                                                                

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх