IV Форум місцевого розвитку: дискусія про ліси

Світлина від Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

25 червня у місті Трускавці стартував IV Форум місцевого розвитку, організаторами якого є Львівська обласна рада, Асоціація ЄВРОРЕГІОН «КАРПАТИ-УКРАЇНА» та Асоціація місцевих Рад «Ради Львівщини».

Провідна ідея Форуму – «Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку».

Учасники заходу – представники парламентів та урядів Карпатського регіону, регіональних і місцевих органів влади та місцевого самоврядування, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу, неурядових організацій тощо.

В рамках роботи форуму відбулась дискусійна панель «Лісове господарство в Карпатах», в якій спікерами виступили: заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, директор Регіональної дирекції державних лісів в Кросно (Республіка Польща) Гражина Загробельна, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, доктор с/г наук, проф. кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України Василь Мазепа, канд. с/г наук, доц. кафедри лісівниціів НЛТУ України Володимир Крамарець.
Під час дискусії учасниками обговорено сучасний стан та бачення перспектив розвитку лісового господарства в Карпатському регіоні.

Начальник Львівського облавсного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека у своєму виступі акцентував увагу на важливості переходу на засади наближеного до природи лісівництва, які передбачають інтеграцію принципів збереження біологічного різноманіття у щоденну практику лісогосподарської діяльності.

Зазначимо, що протягом роботи Форуму (25-27 червня) говоритимуть про розвиток Карпатського краю, стратегію, секторальну підтримку, використання елементів партнерства та співпраці для розвитку територій. Окремою дискусією планують обговорити економічний розвиток.

https://lvivlis.gov.ua/news?id=3678

Записи створено 269

Схожі записи

ПРАЙСИ НА ДЕКОРАТИВНИЙ САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ ПО ДП “ДРОГОБИЦЬКИЙ ЛІСГОСП” ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       ПРАЙСИ НА ДЕКОРАТИВНИЙ САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ ПО ДП “ДРОГОБИЦЬКИЙ ЛІСГОСП” ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      НА  2019 Рі                                                                                                                                                

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх