Другий аудит лісоуправління

3-6 серпня 2021 року аудитори компанії ТОВ «Легалліс» ⛑Василь Іванченко і Олександр Поліщук провели основний аудит ДП «Дрогобицьке лісове господарство» на відповідність національному стандарту UA SFM ST 02 Стале лісоуправління. Загальні положення.
Голова Асоціації Марія Мага, яка спостерігала за аудитом, відмітила міцні зв’язки із зацікавленими сторонами підприємства, особливо це було яскраво продемонстровано під час спільних навчань з Дрогобицьке РУ ГУ ДСНС України у Львівській області.
Окрім того, інтерв’ю з представниками місцевої громадськості засвідчили відкритість підприємства до надання інформації, роз’яснень роботи працівників лісового господарства та допомоги у вирішенні питань громади.
В ході аудиту також було відмічено, що підприємство уважно ставиться до збереження об’єктів культурної спадщини України. Зокрема аудитори відвідали “Стежку Івана Франка“ – комплексну пам’ятку природи місцевого значення, до якої входить лісопаркова ділянка з меморіальним комплексом-музеєм, стежкою і дубом І. Франка.
Працівники підприємства одноголосно стверджують, що з приходом нового директора Левчука Олега Романовича 10 місяців тому, заробітна плата значно виросла і досягла рівня, за якого професія лісівника може знову вважатися гідною та привабливою для молодого покоління.

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх