Доповнення лісових культур створених на честь “Героїв Майдану”

В суботу 2 квітня   працівники  Дрогобицького лісгоспу спільно із  активістами Дрогобиччини в рамках Акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”  провели доповнення лісових культур  в кварталі 50 виділ 8.1   Гаївського  лісництва, створених в 2014 році на честь “Героїв Майдану”.

20160402_144602-300x169 20160402_164052-960x540

Головний лісничий  ДП “Дрогобицький лісгосп” Василь Кінаш провів короткий інструктаж  присутнім, як правильно та  на яку глибину потрібно висаджувати  саджанці та на якій відстані один від одного садити їх. Після почутих рекомендацій присутні розділились на групи по двоє осіб та взялись до роботи.

В посадці дерев взяли участь представники ГР “Народний контроль” Дрогобиччини, депутати міських, районних рад та Львівської обласної ради, міські голови Дрогобича Тарас Кучма та Трускавця – Андрій Кульчинський. Висаджували дерева також атовці Трускавця, Борислава, Дрогобича і Стебника та громадські активісти регіону.

Ділянка, розміром півтора гектари, була засаджена буквально за 3-4 години. Учасниками Акції було висаджено понад шість тисяч молодих дерев дуба, ялиці та модрини.  До роботи долучилось понад тридцять чоловік  та й погода сприяла плідній праці.  Всі учасники з неаби-яким ентузіазмом поставились до роботи та проявили бажання  і в майбутньому долучатись до подібних міроприємств.

Записи створено 469

Залишити відповідь

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх