Діяльність підприємства за 2017 рік

 

Площа ДП «Дрогобицьке лісове господарство» становить  29891 га.  До складу лісгоспу входить  11 лісництв, транспортний цех, лісозавод та нижній склад.

Середньоспискова чисельність працівників на підприємстві  за 2017 рік складає – 319  чоловік.

Середньомісячна заробітна  плата 1 працівника за 2017 рік   – 6038,51 грн.

Реалізація  лісопродукції  за  2017 рік 62 млн. 922 тис.грн.,а за 2016 рік   становить  55 млн. 124 тис.грн .,що на 7 млн.798 тис.грн. більше ніж за відповідний період 2016 року.

Заготівля лісопродукції від рубок головного користування та від рубок формування і оздоровлення лісів за 2017 рік   становить 63251 м3 деревини.  Всі вище згадані лісогосподарські заходи проводяться згідно матеріалів лісовпорядкування  та переліку заходів з поліпшення санітарного стану лісів.

Попри поширену думку, щодо  масової вирубки лісів ДП «Дрогобицьке лісове господарство» веде раціональне та невиснажливе  користування лісами.

Повертаючись в історію хочеться зауважити, що фінансування галузі проводилось на 100 %,   тобто  всі нерентабельні роботи  пов’язані з веденням лісового господарства,  заробітна плата працівникам проводилась з державного бюджету, на даний час фактично всі лісогосподарські підприємства і  в тому числі ДП «Дрогобицьке лісове господарство»  позбавлені державного фінансування.

Не зважаючи на важкий економічний стан в країні  ДП «Дрогобицьке лісове господарство»  вчасно сплачує  всі платежі до Державного бюджету та місцевих бюджетів.

З 2015 року і по даний час   підприємством придбано 5 тракторів, 55 бензопил,  3 гідроманіпулятори, 1 вантажний автомобіль для вивезення лісопродукції,  2 стрічково-пильні верстати, 1 легковий автомобіль, 4 трелювальні лебідки, щит автоматичного управління терлицею, сітка для затінення теплиці,  комп’ютерна система для контролю за температурним режимом в теплиці, культиватор, оприскувач, систему туманного зрошення саджанців та багато іншого обладнання. Облаштовано 8 кутків і 8 кабінетів з охорони праці.

В лісових масивах встановлено та постійно оновлюється  наглядна агітація на природоохоронну та протипожежну тематику. Створено 11 місць короткотермінового відпочинку населення, на даних зонах відпочинку встановлено інформаційні  щити про правила поведінки в лісі.

Проведено поточні ремонти контор лісництв, цехів та лісгоспу. В підрозділах побудовані котельні, які  працюють на твердому паливі. Проведено будівництво лісових доріг протяжністю 12,7 км  ( земельне полотно) та ремонт  доріг –  20,6 км.

Надається спонсорська допомога учасникам АТО, бойових дій, військовим частинам, родинам загиблих воїнів, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам та одиноким  громадянам у вигляді дров паливних  в  кількості  1124 м3 , пиловника хвойного 227,5 м3, пиломатеріали обрізні  32,8 м3 на загальну суму 638,0 тис. грн..

В 2018 році планується придбати 3 трактори,  1 екскаватор, 1 самоскид, 3 гідроманіпулятори, 1 автогрейдер, 2 бульдозери, 4 трелювальні лебідки, 1 стрічково-пильний верстат, лінію переробки деревини.

На підприємстві  запроваджено електронний облік деревини. Вся деревина, яка реалізовується і вивозиться на нижній склад маркується бірками.

 

 

 

 

 

Записи створено 469

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх