Перевірка готовності до пожежонебезпечного періоду

28 березня 2016 року в ДП «Дрогобицьке лісове господарство» була проведена перевірка працівниками  МНС  готовності підприємства до пожежонебезбечного періоду 2016 року.Перевіркою були охоплені структурні підрозділи лісгоспу а саме наявність та укомплектування  в них опорних пожежних пунктів, наявність та облаштування пожежних водойм, створення та догляд за мінералізованими смугами, наявність пожежних дружин, технічна документація.

Після перевірки було зазначено що  лісова охорона    ДП «Дрогобицьке  лісове господарство»   має  в своєму   розпорядженні   достатньо   протипожежних  спеціальних засобів, інвентарю для ліквідації  лісових пожеж.       В гірській місцевості  де ускладнюється       використання    тяжкої   протипожежної   техніки  та  спеціальних  засобів   використовуються – переносні водопомпи,  протипожежні ранці, віники, лопати,сапки. Для більш ефективного реагування на лісову пожежу при лісгоспі створено ще один опорний протипожежний пункт який оснащено новими засобами для боротьби із лісовим лихом. Забезпечується також    цілодобове чергування  в лісництвах, а  в засушливу погоду- патрулювання лісових масивів. В цілому ДП «Дрогобицьке лісове господарство» готове до пожежонебезпечного періоду повністю.

Після перевірки на базі Раневицького лісництва відбулось спільне навчання лісової охорони лісгоспу та працівників МНС  ліквідації лісових пожеж.

“Ліс – наше багатство. Бережіть ліс від пожежі!” – це гасло відоме всім з дитинства. Але рік у рік із початком спекотних сонячних днів спалахують лісові пожежі. У працівників лісової охорони і МНС  в такий період особливо напружений час.
Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Але жителі нашої області часто не усвідомлюють значення лісів для здоров’я. Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс на пікніки. Нерідко народні гуляння в лісі закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.

Зупинити  лісову пожежу важко, а  деколи  неможливо навіть  за наявності   спеціальної техніки. Тому  заходи  з  попередження лісових пожеж – протипожежна  агітація , заборона   відвідування  лісових  угідь   населенням  в  засушливу погоду – є оперативним  інструментом  лісової охорони   у боротьбі   з лісовими пожежами.

 

DSCN3887

Записи створено 467

Залишити відповідь

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх