Базовий розадник ДП «Дрогобицький лісгосп» на базі Летнянського лісництва був закладений в 1963 році на площі 20 га
Основною метою закладки розсадника було вирощування стійкого садивного матеріалу для створення лісових культур, нових лісів в місцях їх природного зростання. Починаючи з 1963 року по 2005 рік лісовим розсадником опікувався, вкладав серце та душу, навчав молодих спеціалістів Мельничук Олексій Григорович, який 43 роки віддав лісорозсадницькій справі.
На даний час на розсаднику вирощується понад 1 мільйон 800 тисяч штук основних лісоутворюючих порід таких як дуб звичайний, ялиця біла, модрина європейська, клен-явір та інші. Велика увага приділяється вирощуванню декоративного садивного матеріалу для реалізації та озеленення структурних підрозділів підприємства, шкіл, церков тощо.
Для збору високопродуктивного елітного насіння дуба звичайного, та для покращення лісонасіневої бази, в 2011 році на площі 6 га було закладено родинну плантацію дуба звичайного насіння якого зібрані та вирощені з плюсових дерев Львівським селекційно насіневим центром. В трьохрічному віці з закритою кореневою системою вони доставлені в Летнянський базовий розсадник. Висаджувались саджанці по два саджанці на одну площадку, для того щоб зберегти лише хороші стійкі екземпляри, а відсталі в рості відпали. А в 2012 році на площі 5,3 га було закладено клонову плантацію ялиці білої, в якої генетично закладено плодоношення в молодому віці 10-15 років. Прищепи були заготовлені з плюсових дерев ялиці білої та нащеплені на трьохрічні саджанці із закритою кореневою системою . В 2013 році на площі 6,1 га було створено плантації модрини європейської. Дані міроприємства вже в найблищому майбутньому дозволять безперешкодно та у великих кількостях заготовляти елітне насіння та вирощувати стійкий високопродуктивний садивний матеріал.
Переймаючи європейський досвід підприємством починаючи з 2011 року практикується вирощування садивного матеріалу в коробах розміром 6х2 метри. Один короб вміщує 10 тисяч живців. На даний час на розсаднику налічується 15 таких коробів де планується вирощувати 150 тис. живців і з кожним роком планується збільшення їх кількості. Переваги даного способу вирощування полягають в тому, що вдається оптимально підібрати грунт для тої чи іншої породи, захистити від шкідників, провести хімічний догляд за саджанцями який не тільки вбиває гриби та спори , але й стимулює ріст саджанців. Також в коробах проводиться живцювання декоративних порід таких як ялина канадська, туя західна різних форм (в.т.ч. смарагд), ялівець козачий та звичайний, самшит вічнозелений, кипарисовик, туєвик, жасмин форзиція та багато інших порід. Цього року живцювання проведено в кількості 60 тисяч штук.
Під час робочої поїздки до лісівників Польщі головний лісничий Кінаш В.В. перейняв досвід хімічного догляду за посівами та лісовими культурами. Високу продуктивність у використанні показав препарат «ФАЛКОМ» який позитивно зарекомендував себе в лісових розсадниках Польщі, також ефективно проявив себе у наших грунтах. Даний препарат не тільки захищає саджанці від борошнистої роси та інших хвороб але й стимулює ріст саджанців, висота саджанців переважає на 30-40%. Завдяки цьому підприємству вдалося в двічі збільшити кількість вирощуваного садивного матеріалу. Якщо п’ять років назад на розсаднику налічувалося 500-600 тисяч одно та двох річних сіянців дуба звичайного то на даний час ця кількість сягає понад 1 мільйон 800 тисяч сіянців.
На даний час в Летнянському лісництві побудовано теплицю сучасного зразка площею 500 м2 для вирощування сіянців та декоративного садивного матеріалу.
При Летнянському лісництві функціонує Летнянське шкільне лісництво. Учні шкільного лісництва беруть активну участь в лісо розсадницькій справі, проводять догляди за посівами, беруть участь в зборі та переробці насіння, щорічно беруть участь та стають лауреатами обласних конкурсів. Тішить, що деякі учні шкільних лісництв обирають собі професію лісівника.
Ліс починається з зернини, з вирощеного паростка, який який використовується для відтворення нових лісів. Тож лісонасінева справа є чи неосновним аспектом ведення лісового господарства.