Осіння пора року асоціюється з відпочинком на природі в різнобарвному лісі, а от для лісівників – це напружений період в роботі. Лісові пожежі, особливо в осінню пору року усе більше дошкуляють лісівникам. Щоб знизити ризик їх виникнення, лісовою охороною підприємства здійснюється цілий ряд комплексних профілактичних заходів: встановлюється наглядова агітація, проводяться роз’яснювальні бесіди з населенням, перекриваються дороги шлагбаумом.
Та все ж, одним із ефективних методів боротьби з вогняною стихією залишаються мінералізовані смуги — штучно створений протипожежний бар’єр, шляхом очищення певної ділянки території, що межує з лісовим масивом, від горючих матеріалів. Як правило, здійснюється це механізованим способом: проводиться оранка трактором грунту на певну ширину. При цьому мінеральний шар грунту оголюється, а дерен, трава, хвоя, листя та інші матеріали, здатні горіти, в процесі цього присипаються землею.
З початку року по лісгоспу створено 33 км мінералізованих смуг та здійснено догляд за 66 км існуючих смуг.
Лісівники Дрогобичини вкотре наголошують, зберегти зелений скарб нашого краю можна лише спільними зусиллями! Тож, закликаємо громадян бути обачними та дотримуватися правил пожежної безпеки в лісі!