З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ !

У четвер, 15 вересня, в ДП «Дрогобицьке лісове господарство» відбулись урочистості з нагоди відзначення  Дня працівників лісу.

З цієї нагоди привітати лісівників прийшли голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, перший заступник голови РДА Віталій Скоропад, депутати Львівської обласної ради Олексій Балицький та Михайло Задорожний, голова районної ради попереднього скликання Леонід Литвин та інші.

У своєму вітальному слові Володимир Шутко високо оцінив нелегку працю лісівників у цей складний для нашої держави час та побажав  плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі, особистого та родинного щастя і добробуту. Також він вручив грамоти кращим працівникам ДП «Дрогобицьке лісове господарство».

Директор лісгоспу Василь Матяшовський коротко підвів підсумки роботи підприємства та звертаючись до колективу сказав: «На нас з вами покладено масштабні та дуже важливі завдання: збільшувати площу лісів, оберігати екологію держави, запроваджувати сучасні європейські методи ведення лісового господарства. І це ми зробимо, адже в нас на Дрогобиччині налагоджена плідна співпраці з владою району». Також керівник лісгоспу подякував депутату обласної ради Олексію Балицькому за допомогу у встановленні теплиці з сучасним європейським обладнанням, що дає змогу вирощувати якісні саджанці дерев.

Володимир Стецівка відзначив патріотизм колективу, адже ми брали участь у будівництві фортифікаційних споруд на сході нашої держави, а керівництво лісгоспу надає посильну допомогу воїнам, які повернулись з війни на Донбасі та їх родинам.

1474012578_dsc_0499 1474012678_dsc_0509 1474012612_dsc_0472

Записи створено 489

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх