Весняне відтворення лісів у ДП “Дрогобицький лісгосп”

Кращим часом для садіння лісу є весна: в грунті багато вологи, температура грунту і повітря підвищується поступово, інтенсивно росте коріння рослин. Весняна посадка лісу забезпечує кращу приживлюваність та розвиток рослин.
З 30.03.2021 року у ДП “Дрогобицький лісгосп” розвочато весняну посадку лісу, зокрема у Раневицькому, Летнянському, Доброгостівському та Лішнянському лісництвах. У працівників лісового господарства відповідальний і насичений період, адже в цей час закладається основа нових лісів.

Лісокультурні ділянки заліснюються саджанцями дуба звичайного та ялиці білої.Проекти лісових культур  затверджені на Лісокультурній раді з розгляду проектів лісових культур і природнього поновлення на 2021 рік, за участю науковців Національного лісотехнічного університету України проф. Гузя М.М., та проф. Дебринюка Ю.М., а також головного лісничого Львівського ОУЛМГ Я. П. Целеня, головних лісничих, спеціалістів лісових культур державних лісогосподарських підприємств та головних спеціалістів відділу лісового господарства управління. На засідання лісокультурної Ради було запрошено керівника лабораторії «Центру відновлення лісу» ГО «ЛІіС», к.с-г.н. Харачка Т.І.

Участь у посадці лісу в рамках Акції “Озеленення планети” брали участь місцеві жителі, учнівська молодь та всі бажаючі.

Лісівники Дрогобицького лісгоспу планують заліснити на 100% не лише минулорічні зруби, але й частину цьогорічних. За відносно короткий вегетативний період вже встигли висадити близько 70 тисяч саджанців дуба звичайного та ялиці білої, вирощених у власних розсадниках.

 

Лісівники щиро вдячні всім тим, хто долучився до відновлення лісів і своєю працею заклав майбутні нові ліси!

А попереду, ще багато роботи, посів розсадників і теплиць, закладка шкілок, зелене черенкування. Ці роботи проводяться для забезпечення садивним матеріалом, як для потреб лісовирощування так і озеленення.

А в подальшому клопітка та невтомна праця по догляду за посівами та посадками молодих лісів. Загалом турбот вистарчає.

В рамках Акції “Озеленення планети”, яке відбудеться 17 квітня 2021 року запрошуємо усіх бажаючих долучитися до створення молодих насаджень.

Адміністрація ДП “Дрогобицький лісгосп”

Контактні дані відповідальної особи:

Головний лісничий ДП “Дрогобицький лісгосп”

Шетерляк Олег Володимирович

тел. +380676720731 (приймальня)

Записи створено 468

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх