В Летнянському лісництві побудовано нову сучасну теплицю !

104

105 В грудні місяці цього року в Летнянському лісництві ДП «Дрогобицький лісгосп» було побудовано нову сучасну теплицю, яка почне функціонувати вже з весни 2015 року. Кошти на будівництво в сумі 490 тисяч гривень були виділені з фонду охорони навколишнього природного середовища Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА. Комплектуючі матеріали виготовлені в Ресбубліці Польща. Переймаючи досвід наших західних сусідв щодо вирощування декоративного садивного матеріалу лісгосп прагне втілити на своєму підприємстві.
Щорічно на вирощування посадкового матеріалу ДП «Дрогобицьке лісове господарство» витрачає близько 100 000 гривень. Враховуючи те, що саджанці висаджуються у віці трьох років, то загальна вартість для їх вирощування становить близько 300 000 гривень. Таким чином виростивши частину садивного матеріалу в теплиці фінансові витрати можна скоротити вдвічі. Крім того, сіянці з теплиці є більш генетично стійкими ніж звичайні, тобто менше піддаються впливу хвороб та шкідників лісу.
Окрім головних лісоутворюючих порід у теплиці планується вирощування декоративного садивного матеріалу для озеленення. Ворощені декоративні саджанці будуть реалізовуватись населенню, підприємствам та організаціям

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх