У Жовківському лісгоспі відбувся семінар – навчання з гасіння лісових пожеж

6 травня у Соснівському лісництві ДП « Жовківський лісгосп» відбувся обласний семінар-навчання по методах і способах гасіння лісових пожеж за участі лісівників, рятувальників та представників місцевої влади. та головний лісничий Шетерляк О.В. та провідний мисливствознавець Яковлєв Ю.М. ДП “Дрогобицького лісгоспу”.

Спершу учасники ознайомились з роботою телевізійної системи спостереження, що успішно несе варту на захисті лісових масивів. Після цього, заступник начальника Львівського ОУЛМГ – Ярослав Целень відкрив семінар та акцентував увагу на важливості співпраці лісівників, пожежників та місцевої влади у протидії пожежам в лісі.

В ході практичної частини – навчань було проведено заходи на оперативність реагування, сигнал про виникнення займання, прибуття на місце події та гасіння умовних лісових пожеж.

Лісівники та рятувальники продемонстрували злагодженість дій, готовність до ліквідації лісових загорянь. І хоча, організатори, учасники семінару й показали своє вміння у боротьбі з вогняною стихією в лісі та все ж констатують: «Вогню в лісі легше уникнути, аніж боротись з ним».

 

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх