Стартує Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках”

У весняний період для лісівників настає найбільш «гаряча» пора – час відновлення лісів. Для того, щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення зелених насаджень, вже 11 рік поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України, на Львівщині проходить Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Традиційно головні заходи Акції розпочинаються 21 березня, в день, який з 2013 року Генеральною асамблеєю ООН оголошено як Міжнародний день лісів, й тривають до Дня Довкілля, який щороку в Україні відзначають у третю суботу квітня.

Мета акції – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, ознайомлення та безпосередньої участі шкільної молоді у створенні нових лісів, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження біорізноманіття та екологічної рівноваги на планеті, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

Лісівники з неабияким завзяттям організовують та проводять заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою парків, алей, територій навчальних закладів, сіл, міст районів. Крім головного заходу Акції – створення лісових насаджень, будуть проводитись інформаційно – роз’яснювальні заходи: уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії, зустрічі з учнівською та студентською молоддю. 

В рамках Акції заплановано:

– проведення лісовідновлення на площі близько 20 га, за участі громадськості, учнівської молоді, представників органів влади та ЗМІ;

– проведення майстер-класів з садіння лісу, живцювання,  посіву лісового насіння ;

– озеленення територій шкіл, міст, сіл району, доповнення породного складу парків та алей;

– розвішування 40 шпаківень та упорядкування 10 мурашників в лісах району;

– проведення виховних годин за темою «Людина і ліс» для учнів молодших класів та лекцій на природоохоронну тематику для учнів шкільних лісництв;

– проведення для шкільної молоді конкурсів на кращий малюнок і твір за темою «Людина і ліс» та конкурсу на краще шкільне лісництво.

Лісівники Львівщини запрошують Вас долучитись до заходів Акції і посадити своє дерево!

 

 

Адміністрація

ДП «Дрогобицький лісгосп»search

Записи створено 468

Залишити відповідь

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх