Стан охорони праці ДП “Дрогобицике л/г” до “Всесвітнього дня охорони праці”.

 

На підприємстві «Дрогобицький л/г» протягом  2019 року проводиться  певна робота щодо створення працівникам безпечних і здорових умов праці, підвищення рівня культури виробництва та санітарно-побутового обслуговування.

За 4 місяці 2019 року підприємством  витрачено на заходи з охорони праці 153285 грн., що становить 2.1% від фонду оплати праці за 4 місяці 2018 року та 2633  гривні на  одного працівника.

Обладнано на підприємстві 6 кабінетів  та 9 кутків з охорони праці. Підтримуються в належному стані обігрівальні будиночки в кількості – 8 одиниць.  Регулярно проводиться навчання і перевірка знань з охорони праці посадових  осіб  підпорядкованих підприємству в «Укрцентркадриліс». Щорічно, на початку року  проводиться обстеження  устаткування і механізми, які потрібно відремонтувати  відремонтовуються.

Працівників підприємства забезпечено спецодягом: костюмами бавовняними , костюмами утепленими зимовими; спецвзуттям: чоботами кирзовими  та захисними касками.

Щорічно у квітні місяці на підприємстві «Дрогобицький л/г» проводиться “Місячник охорони праці ” з нагоди “Всесвітнього дня охорони праці”. У 2019 році за результатами  оглядів – конкурсів з охорони праці та культури виробництва  буде  премійовано кращі колективи структурних підрозділів – переможців конкурсу та окремих працівників у номінаціях «Кращий за професією», «Кращий працівник», «Краща виробнича дільниця».                Кращим підрозділом з охорони праці буде визнано Летнянське  лісництво.    З метою пропаганди безпечних методів праці, регулярно проводиться семінар-наради щодо нагальних питань охорони та безпеки праці, в березні місяці  відбулась позачергова атестація інженерно-технічних працівників з питань охорони праці за участю експерта Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Погоджені списки працівників  в управлінні Держпраці у Львівській області для проходження робітниками медичних оглядів.

Кожного місяця проводиться перевірка стану охорони праці про, що свідчать написання приписів 20 шт., виявлені порушення ліквідовуються одразу після виявлення, складено 20 актів оперативного контролю.

Пріоритетним напрямком діяльності підприємства у 2019 році є виконання пунктів галузевої Системи управління охороною праці та ризиками на робочому місці (СУОПР) з урахуванням вимог міжнародних стандартів і сучасних вимог до промислової безпеки; ризик-аудиту стану безпеки праці на робочих місцях; виконання Заходів Галузевої соціальної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2018-2022 роки.

Вик. Кравецький В.В

 

Записи створено 468

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх