Підсумки роботи ДП “Дрогобицький лісгосп” за І квартал 2019 року!

Підводячи підсумки роботи підприємства з початку 2019 року можна з впевненістю сказати, що перший квартал 2019 року в ДП «Дрогобицький лісгосп» пройшов нелегко, але продуктивно. Завдяки спільним зусиллям адміністрації та колективу, підприємство І квартал 2019 року завершило з хорошими економічними показниками.

 Попри  важкий економічний стан в країні  ДП «Дрогобицьке лісове господарство»  вчасно  сплачує  всі платежі, а саме :

 1. До державного  бюджету сплачено – 4 млн.854 тис. грн.:
 • ПДВ – 3 млн.327 тис. грн.;
 • податок на прибуток – 225 тис. грн.;
 • військовий податок – 134 тис. грн.;
 • лісовий дохід (попенна плата за деревину) – 1 млн. 150 тис. грн.;
 • дивіденди – 18 тис. грн…
 1. До місцевого бюджету сплачено – 2 млн.335 тис.грн.:
 • податок з доходів фізичних осіб – 1 млн.989 тис.грн.;
 • лісовий дохід – 138 тис. грн.;
 • плата за землю – 208 тис. грн..
 1. Єдиний соціальний внесок (пенсійний) – 1 млн.833 тис.грн..

Середньомісячна заробітна  плата одного працівника  за  1 квартал 2019 року  становить  9141,88 грн., що на 1479,58 грн. більше на одного працівника, ніж за відповідний період 2018 року. Фонд оплати праці в  1 кварталі 2019 року склав 8 млн.557 тис.грн., що на  1млн.267 тис грн. більше, ніж  за відповідний період 2018 року.

За І квартал 2019 року  підприємством було   придбано  автомобіль “IVECO”, верстат багатопильний “Вальтер”, напівпричіп, плуг лісовий, б/пили та багато інших механізмів. Проведено капітальний ремонт кранового господарства.

Заготівля лісопродукції від рубок  головного користування та від рубок формування і оздоровлення лісів за І квартал 2019 року  становить 18496 м. куб.  деревини.  Реалізація  лісопродукції  за  І квартал 2019 року склала 20 млн.954 тис.грн. Всі вищезгадані лісогосподарські заходи проводяться  згідно матеріалів лісовпорядкування  та  санітарно-оздоровчих заходів.

Вся заготовлена лісопродукція реалізується на внутрішньому ринку через аукціонні торги.

На підприємстві функціонує електронний облік деревини. Вся деревина маркується і вивозиться виключно з бирками. Поєднання програми електронного обліку деревини з бухгалтерською програмою 1С, бухгалтерії дало змогу автоматизувати всю виробничу і бухгалтерську роботу.

Турбота про своєчасне та якісне відтворення лісових ресурсів, підвищення продуктивності та покращення їх породного складу – було і є головним завданням в роботі нашого підприємства. Обсяги та якість лісовирощування є найкрасномовнішим показником лісогосподарського виробництва. Щороку створюються десятки гектарів лісових культур. Початок 2019 року теж не став винятком: за І квартал 2019 року, в рамках акції «Майбутнє лісу у твої руках», лісовідновлення проведено на площі 52 га.. На відтворення лісу було використано майже 217 тисяч сіянців головних лісо утворюючих порід, а саме: дуба звичайного – 173 тис., ялиці білої – 33 тис., бука лісового – 11 тис..  Усі лісівники працюють стабільно, виконують необхідні планові завдання, зокрема з лісовідновлення і відтворення здорових лісових угідь.  Жодна лісосічна ділянка не залишається без молодих насаджень.

ДП «Дрогобицький лісгосп» проводить обговорення всіх лісогосподарських заходів з місцевими громадами та завжди готове до співпраці з громадськістю, саме тому вся діяльність підприємства розміщується на нашому офіційному сайті а також на сторінці у соціальній мережі facebook.

                                                                                                                                                                                                    Прес – служба підприємства

 

 

 

 

 

 

Записи створено 468

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх