НОВА ТЕХНІКА-НОВІ НАДІЇ

У день народження Тараса Шевченка в транспортному цеху ДП “Дрогобицький лісгосп” відбулося освячення чотирьох нових тракторів та  Національного прапора. Отець Ярослав, який здійснив чин освячення, не шкодував святої води,  щоб окропити нею техніку, працівників лісгоспу та запрошених  посадовців.

Серед високопоставлених гостей були міський голова міста Борислава Ігор Яворський, заступник голови райради  Володимир Стецівка,  перший заступник голови Дрогобицької РДА  Володимир Шутко, екс-заступник міського голови м.Дрогобича Петро Суда та депутат Львівської обласної ради  Михайло Задорожний.  В своїх промовах посадовці не шкодували теплих слів на адресу підприємства , зокрема  наголосили, що  ДП “Дрогобицьке лісове господарство” чи неєдине  державне підприємство в регіоні яке працює, розвивається та вчасно поповнює Державну казну.

Нову техніку отримали Доброгостівське, Трускавецьке, Попелівське та Нагуєвицьке  лісництва. В планах лісгоспу на 2016 рік є технічне переоснащення підприємства, зокрема придбання нових  тракторів, вантажних автомобілів та дорожньо-ремонтної  техніки.

Адміністрація

ДП “Дрогобицький лісгосп”

 

Записи створено 468

Залишити відповідь

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх