Лісокультурна кампанія 2020!

Зважаючи на загрозу поширення коронавірусу, враховуючи відповідні урядові рішення щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції, Державним агентством лісових ресурсів України було прийняте рішення про відміну проведення  масових заходів у рамках Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом», яка передбачала залучення до весняної посадки лісу великої кількості громадськості. В зв’язку з цим, призупинена реєстрація учасників на Акцію.

Проте, не зважаючи на відміну Акції, лісівники продовжують відновлювати ліси, адже це є одним із основних напрямків діяльності кожного лісогосподарського підприємства – проведення заходів з відновлення лісів, підвищення їх продуктивності та поліпшення їх якісного складу. Лісівники Дрогобиччини активно виконують свій обов’язок та висаджують молоді деревця, тим самим заліснюють ділянки держлісфонду та створюють нові ліси,  дотримуючись при цьому наказів, розпоряджень та правил під час карантину. Весь колектив лісгоспу впевнений, що величезний досвід у вирощуванні посадкового матеріалу й садінні лісових культур та бажання працювати для добробуту країни допоможуть нам вчасно та якісно провести лісокультурну кампанію 2020 року.

Так, станом на 26 березня 2020 року Державним  Підприємством «Дрогобицьке лісове господарство», при запланованих площах для відновлення лісу – 50 га, проведено відновлення лісу на площі 25 га, на яких висаджено 83 тис. сіянців. Основними породами, які були висаджені є дуб звичайний, ялиця та бук.

 

Записи створено 489

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх