ГОЛОВНА

В День довкілля завершилась Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

20 квітня в День Довкілля завершилась  Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»  в Лішнянському лісництві було проведено висівання жолудя.

Лісничий Лішнянського лісництва  ДП «Дрогобицький лісгосп»  Паленичак  Р.І.  провів короткий  інструктаж, довів до відома присутніх  правила техніки безпеки та з технологічними вимогами щодо висіву насіння. Учнівська молодь  спільно із лісівниками активно приступили до роботи. За короткий час було висіяно понад 200 кілограм жолудя дуба звичайного

По закінченні директор ДП «Дрогобицький лісгосп» В.М.Матяшовський  та лісничий Лішнянського лісництва  Р.І.Паленичак  подякували  учасникам Акції за плідну працю, та запросили приєднуватись до подібних міроприємств.

 

 

 

Реалізація дров паливних всіх порід для населення!!!!!

В ДП “Дрогобицьке лісове господарство ” весь рік йде реалізація дров паливних в круглому вигляді для населення, зокрема, пунктами реалізації є структурні підрозділи підприємства—лісництва(Бориславське,Воля Якубовське,Гаївське,Доброгостівське,Лішнянське,Летнянське,Нагуєвицьке, Попелівське,Раневицьке,Східницьке,Трускавецьке).

На даний момент для населення встановлені наступні  ціни  з ПДВ за 1м3:

 

Склад Ціна дров твердих порід Ціна дров хвойних порід Ціна дров мягких порід
Франко-лісосіка 300 288 288
Франко-верхній 372 336 336

Ціна з ПДВ за 1м3 дров для населення з доставкою автотранспортом підприємства у двір споживача складає:

Дрова твердих порід Дрова хвойних порід Дрова мягких порід
582 542 542

Для юридичних осіб і підприємців встановлені наступні ціни з ПДВ за 1м3 :

Склад Ціна дров твердих порід Ціна дров хвойних порід Ціна дров мягких порід
Франко-верхній 480 438 438
Франко-нижній 582 572 572

 

 

 

Також в   ДП “Дрогобицьке лісове господарство ” можна придбати дрова колоті твердих порід на лісозаводі в м. Бориславі , ціна з ПДВ яких — 762 грн./м3.

Контактні телефони: (244) 3 71 28, (244) 2 37 25.

Адміністрація

ДП “Дрогобицьке лісове господарство”

 

 

14 січня 2016 року начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека у Львівському прес-клубі зустрівся з представниками засобів масової інформації. В ході прес-конференції він поінформував присутніх про впровадження механізмів громадського контролю за веденням лісового господарства в області.

«Відтепер усі заходи, що проводяться в лісах Львівщини, буде висвітлено на сайті Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства та сайтах лісогосподарських підприємств. Кожна громадська організація, ЗМІ чи органи влади можуть ознайомитися із цією інформацією та взяти участь у громадському контролі за тими процесами, які відбуваються у лісі», – повідомив начальник управління.

Відповідно до розпорядження Львівського ОУЛМГ «Щодо механізмів громадського контролю у лісогосподарських підприємствах Львівської області» на сайті управління та лісгоспів буде постійно оприлюднюватись інформація про плани проведення всіх рубок, а також видані на них дозволи (лісорубні квитки), про виявлені державною лісовою охороною порушення лісового та мисливського господарства, плани весняних лісовідновлювальних робіт, використання недеревних продуктів лісу тощо.

З метою залучення громадськості до контролю процесів погодження призначення санітарних рубок на сайтах Львівського лісозахисного підприємства та Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА будуть оприлюднюватись календарні плани проведення оглядів деревостанів та погоджувальні документи.

На даний час на сайтах лісгоспів вже розміщено календарні плани проведення відводів деревостанів в рубки, із зазначенням контактних даних відповідальної особи лісгоспу. Кожен бажаючий при бажанні може взяти участь у відводах.

Окрім того, Анатолій Дейнека повідомив, що впровадження механізмів громадського контролю також передбачає обговорення запланованих лісогосподарських заходів з місцевими громадами. Працівники лісових господарств на сесіях сільських та місцевих рад розповідатимуть про плани проведення заходів в лісах, про їх законні підстави та очікувані результати, які отримає громада від їх проведення.

За словами керівника обласного управління, з 1 січня державні лісогосподарські підприємства перейшли на електронні державні закупівлі на платформі системи Prozorro, що дає значну економію коштів.

Для того, щоб переглянути онлайн трансляцію прес-конференції просимо перейти за посиланнямhttps://www.youtube.com/watch?v=qHu3ThdbEgw&feature=youtu.be


Прес-служба Львівського ОУЛМГ

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх