ДП «Дрогобицький лісгосп» посилює охорону мисливських угідь

З відкриттям сезону полювання на пернату дичину у ДП «Дрогобицький лісосп» посилили охорону державного мисливського фонду.
«Було створено рейдові бригади, які працюватимуть протягом всього мисливського сезону. У їх склад увійшли працівники державної лісової охорони та єгерської служби підприємства, а також працівники Національної поліції».

То ж тепер для охоронців лісу вихідні дні – це особливо гаряча пора. Вони систематично проводять рейди з охорони мисливських угідь.
У ході рейдів фахівці перевіряють у мисливців відповідні документи, наголошують на обов’язковому дотриманні правил полювання, правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю, дотриманні правил протипожежної безпеки в лісах та дотриманні ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак.
У день відкриття полювання, суботу, 14 серпня, представники лісгоспу зі співробітниками відділу поліції провели спільний рейд мисливськими угіддями підприємства.

«У ході рейду перевірялась наявність всіх необхідних документів у мисливців.
Щоб мисливці не втрапили до халепи, лісівники нагадують про необхідність дотримуватись законодавства та не порушувати правил полювання!!!
Адже за незаконне полювання державою передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а саме:
-на підставі статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил використання об’єктів тваринного миру», за порушення правил полювання передбачена відповідальність у вигляді штрафу, вилучення зброї та позбавлення права на полювання;
-кримінальна відповідальність за порушення правил полювання, а також незаконне полювання, згідно ст. 268 Кримінального кодексу України «Незаконне полювання», передбачає покарання від штрафу до позбавлення волі.

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх