АНОНС: РОЗРОБЛЯЮТЬСЯ НОВІ ПРАВИЛА З ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

29-30 липня 2021 у м. Боярка Київської області в приміщенні Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» відбулася семінар-нарада за участю представників Держпраці, Держлісагенства та фахівців територіальних органів Держпраці, що здійснюють державний нагляд суб’єктів господарювання лісової галузі.
На цьому заході під керівництвом заступника директора департаменту – начальника відділу нагляду в АПК та СКС департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці Миколи Радіонова обговорювали проект «Мінімальних вимог безпеки та здоров’я на роботі працівників лісового господарства та лісової промисловості».
Про перебіг розробки, внесення та опрацювання зауважень до цього нормативно-правового акту з охорони праці доповів Роман Гора – завідувач наукового відділу нормативно-правового забезпечення Національного науково-дослідного інституту промислової безпеки та охорони праці, організації, яка розробляє документ.
Проаналізувавши нормативно-правові акти країн Європи щодо забезпечення безпеки та здоров’я на роботі працівників лісового господарства та опрацювавши структуру Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі працівників лісового господарства та лісової промисловості робоча група прийшла до висновку, що цей нормативно-правовий акт з охорони праці потребує доопрацювання та подальшого узгодження із Законом України «Про безпеку і здоров’я працівників на роботі», який знаходиться на завершальній стадії прийняття.

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх