Акція “Озеленення планети”

У зв’язку з сприятливими погодніми умовами 13 квітня 2021 року на території ДП”Дрогобицьке лісове господарство” у Нагуєвицькому лісництві відбулася кампанія весняної акції «Озеленимо планету», в якій взяли участь: заступники міського голови Дрогобича Андрій Ковч та Володимир Коцюба, голова районної ради Андрій Шевкенич, заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич та працівники РДА,відділ культури і туризму, а також працівники лісгоспу.
На даній ділянці було висаджено понад 2000 шт саджанців дуба звичайного, ялиці білої та модрини європейської з закритою кореневою системою.

Окрім участі у висадці дерев, Андрій Ковч та Володимир Коцюба поспілкувалися з керівництвом лісгоспу щодо протидії незаконній вирубці лісу на території громади, про фінансово-господарську діяльність підприємства, наголосили на важливості озеленення території Дрогобицької громади, співпраці з навчальними закладами, проведенні еко-акцій, висадки самосівів у зелених зонах населених пунктів.

Директор ДП “Дрогобицький лісгосп” Левчук Олег Романович подякував усім , хто долучився до такої потрібної та корисної справи та відмітив важливість спільної роботи громади з лісівниками.

Записи створено 489

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх