АКЦІЯ 1 МІЛЬЙОН ДЕРЕВ ЗА 24 ГОДИНИ

Сьогодні 17 жовтня 2020 року в рамках проведення акції ” 1 мільйон дерев за 24 години”

Працівники ДП “Дрогобицький лісгосп” також разом з колегами та учнівською молоддю та небайдужими громадянами, місцевими активістами  долучилися до проведення заходів всеукраїнського проекту «Озеленення України». Цей проект вдалося реалізувати Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією  «Озеленення України», які виступили ініціатором проведення акції.
 
Працівники Гаївського лісництва разом із представниками Бориславського осередку Української Галицької партії вийшли на суботню акцію з озеленення, висадивши сіянці дуба звичайного  в кількості  11 тис.шт  на площі 2,6 гектари. Долучилися до примноження лісових багатств також й учні Летнянського шкільного лісництва.
 
Садивний матеріал для акції взяли з лісового  розсадника Летнянського лісництва . Варто додати, що лісівники вже розпочали збирати лісове насіння, яке буде висіяно весною у лісових розсадниках. Адже, досвід у вирощуванні й садінні лісових культур та бажання працювати для добробуту країни, допоможуть нам вчасно та якісно провести лісокультурну кампанію навесні у наступні роки.

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх