Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»  цього року  набрала неабияких масштабів, до неї приєднуються все нові і нові учасники.

 

 Photo0298 Photo0308

         Цього разу до садіння лісових культур приєдналась  Громадська Рада при Дрогобицькій РДА та учні  5-го класу школи № 16 м.Дрогобича.

Захід відбувся в кварталі  17 виділ 11.1  Летнянського лісництва.  Активісти Громадської ради спільно із учнями, вчителями та  лісівниками Летнянського лісництва  заліснили ділянку площею 1.0 га висадивши близько 3,3 тисячі саджанців дуба звичайного та і 0,8 тисячі ялиці білої.

Лісничий Летнянського лісництва Кулинич Т.Б. провів учасникам Акції коротку екскурсію, показавши життя та здобутки лісництва, це в першу чергу базовий лісовий розсадник, який забезпечує садивним матеріалом весь лісгосп, родинну плантацію дуба звичайного, клонову плантацію ялиці білої, плантацію модрини європейської, нову теплицю, вольєр для диких тварин, упорядковане та зарибнине  озеро та багато іншого.

Перед початком посадки лісу учні  поклали квіти до пам’ятника «Небесної сотні» встановленого в с.Летня.

Учасники заходу залишились дуже задоволеними плодами своєї праці, та проявили бажання в майбутньому приєднуватись до інших лісівничих заходів.

 

        

 

Адміністрація

ДП «Дрогобицький лісгосп»

 

Записи створено 491

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх