Придбання обладнання для переробки деревини!

Мораторій на експорт лісу — кругляка продовжує рухати вперед українську деревообробну галузь — тут йдеться мова вже не лише про короткостроковий економічний ефект, а й про довгостроковий вплив на ринок у цілому, в цьому напрямку активно працює ДП «Дрогобицький лісгосп».

Враховуючи попит ринку на продукцію переробки та наявність сировини для переробки, для збільшення обсягів виготовлення продукції, у лютому місяці 2019 року підприємством, було придбано багатопильний верстат WALTER 250 – 350 вартістю 916 400 тис. грн., який використовується на Бориславському лісо комплексі, придбання даного обладнання прогнозовано збільшить обсяги виробництва, і відповідно – реалізацію продукції переробки деревини та заробітні плати працюючих а також додаткові робочі місця. Крім того, сучасне обладнання дає змогу автоматизувати процес переробки деревини, що додатково дасть позитивний результат в плані розвантаження працівників від важкої фізичної праці.

Робота в напрямку збільшення деревообробки дасть свій позитивний ефект, адже кожен новий етап обробки пиломатеріалів збільшує додану вартість деревини, і додатково зароблені кошти залишатимуться в українській економіці. Таким чином, експорт країни поступово перестане бути суто сировинним, тому нарощування різноманітності асортименту і обсягів переробленої деревини в ДП «Дрогобицький лісгосп» вважають перспективним напрямком роботи.

 

 

Записи створено 468

Схожі записи

Почніть набирати текст зверху та натисніть "Enter" для пошуку. Натисніть ESC для відміни.

Повернутись вверх